DokuWiki

It's better when it's simple

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


pl:wiki:dokuwiki

DokuWiki

DokuWiki jest zgodnym ze standardami, łatwym w użyciu systemem Wiki, przeznaczonym głównie do tworzenia dokumentacji dowolnego rodzaju. Środowisko to służy do indywidualnego oraz grupowego tworzenia stron i współpracy przy ich budowie. Używa prostej, ale bogatej składni, która zapewnia że pliki z danymi posiadają strukturę, dzięki której są czytelne także poza wiki.

Nieograniczona liczba korekt pozwala przywrócić każdą wcześniejszą wersję strony. Poza tym dane przechowywane są w plikach tekstowych, więc nie potrzeba żadnej bazy danych. Duża liczba wtyczek pozwala na rozszerzenie i wzbogacenie rdzenia systemu. Zobacz sekcję możliwości, aby sprawdzić co dokładnie ma do zaoferowania DokuWiki.

Instrukcja obsługi wyjaśni Ci jak używać tego systemu. Pytania i pomysły prosimy kierować na nasze forum.

Dowiedz się więcej

Prawa autorskie

2004–2012 © Andreas Gohr andi [at] splitbrain [dot] org1)

Silnik DokuWiki licencjonowany jest na zasadach GNU General Public License Wersja 2. Jeśli używasz DokuWiki w swojej firmie, rozważ dotację przy użyciu PayPal ;-).

Treści zawarte w DokuWiki znajdującej się pod adresem https://www.dokuwiki.org/dokuwiki/ publikowane są na zasadzie licencji Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike License Wersja 2.0.

Wyjątek stanowi zawartość plików tarball 2) które są ze względu na kompatybilność, licencjonowane na zasadach GNU General Public License Wersja 2.

Nie jesteś pewien co to znaczy? Zajrzyj do FAQ-Licencja.

1)
Proszę nie kontaktować się ze mną w sprawie wsparcia i pomocy technicznej – zamiast tego, zapraszam na listę dyskusyjną lub forum
2)
pliki w katalogu data – na przykład: dokuwiki.txt, syntax.txt, dokuwiki-128.png
pl/wiki/dokuwiki.txt · ostatnio zmienione: 2023-03-17 17:10 przez Aleksandr

Wszystkie treści w tym wiki, którym nie przyporządkowano licencji, podlegają licencji: CC Attribution-Share Alike 4.0 International
CC Attribution-Share Alike 4.0 International Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki