DokuWiki

It's better when it's simple

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


Сайдбар

Цей переклад старіший ніж оригінальна сторінка і може бути не актуальним. Дивіться що було змінено.
Переклад цієї сторінки?:

Дізнайтеся більше про ДокуВікі

Розширене користування

Корпоративне використання

Наша Громада


Слідкуй за нами на Facebook, Twitter and other social networks.

uk:plugin_installation_instructions

Інструкції з установки плагинів

Знайдіть плагін, який ви хочете встановити, у списку плагинів і ретельно прочитайте опис плагіна. Тоді дивіться подробиці нижче, щоб його встановити.

Автоматична установка

Більшість модулів можуть бути встановлені автоматично за допомогою менеджера плагинів. Дивись інструкцію з установки, використовуючи менеджер плагинів. Це, безумовно, найшвидший і найменш схильний до помилки спосіб установки плагинів.

Існують деякі обставини, коли не представляється можливим використовувати менеджер плагинів для встановлення плагіну:

  • ACL не включено. Менеджера плагинів доступний через адміністративне меню, що робить його доступним тільки на вікі з включеним ACL. Навіть у повністю відкритих вікі може бути варто включити ACL для одержання доступу до адміністративних функцій DokuWiki, таких як менеджер плагінів.
  • Немає пакета плагіна. Менеджера плагинів потребує спеціально підготовлений архів, що містить файли плагіна.
  • Веб-сервер не має доступу для запису до каталога lib/plugins в DokuWiki. Менеджера плагинів повинен мати можливість додати новий плагін до цього каталогу.
  • Розробники будують свої власні плагіни з нуля. Розробники повинні прочитати про структуру файлів плагіну.

У цих умовах є потреба встановлювати плагін вручну.

Інсталяція вручну

Ці інструкції передбачають, що у вас немає доступу до консолі на сервері і буде необхідно завантажити файли за допомогою FTP чи файлового менеджеру в панелі керування свого серверу.

З використанням файла пакета плагіна

  1. Якщо плагін має файл пакету, скачайте цей файл на свій комп'ютер. Якщо плагін поставляється в різних форматах, виберіть той, що підходить Вам найбільше (користувачі Windows віддають перевагу zip).
  2. Розгорніть (тобто розпакуйте) пакет (дивіться unpacking для справки та утіліт). Це повинно дати вам каталог з іменем плагіна. Всередині цього каталогу ви побачите файли чи директорії з назвою типу плагіна (наприклад, syntax.php або /syntax/). Примітка: деяке програмне забезпечення для декомпресії буде розміщувати усі декомпресовані файли у директорію з назвою оригінального файлу архіву. У цьому випадку вам доведеться переміститися на один каталог наверх, щоб знайти каталог з іменем плагіна. Це може ввести в оману, якщо архівний файл насправді має ту ж саму назву, як і плагін!
  3. Використовуйте завантажувач файлів (наприклад, FTP або вашу панель керування файловим менеджером), на сервері перейдіть до каталогу DokuWiki lib/plugins і завантажте каталог плагіну, який ви щойно створили (на вашому комп'ютері), разом з усім його вмістом. Кінцевим результатом має стати новий каталог на сервері lib/plugins/<ім'я-нового-плагіна>, що містить файли і каталоги плагіна.

Тепер плагін встановлено.

Без файла пакета плагіна

Інсталяція плагіна без пакету, як і раніше, досить проста, особливо для простих модулів, які складаються лише з кількох файлів. Тим не менш, є більше “якщо” і “якби” і може знадобитися краще знайомство з PHP і DokuWiki, якщо деяка найважливіша інформація не ясна з документації плагіна. Насправді зробити пакет плагіну дуже легко, тому, якщо Ви зовсім не знайомі з PHP, може бути варто скинути авторові плагіну по електронній пошті ввічливе прохання, якщо він може переслати пакет плагіну поштою або, принаймні, уточнити точну назву, що використовує плагін.

Для тих, хто знайомий з PHP, перевірте сторінки плагинів в розділі розробників, зокрема, структуру файлів плагіну.

These instructions assume the author has pasted the code required for the plugin on a web page, where the code for each file is clearly identifiable along with the name for each file.

  1. Create a directory on your computer and name it after your plugin. The name is important, it should match part of the “class” name used in the plugins files.
  2. For each file used by the plugin, start a new file in a plain text editor (e.g. notepad), copy the contents from the web page and paste them into the editor ensuring there are no additional blank lines at either the top or the bottom (this can be quite important for .php files) and save the file with the appropriate name in the plugin's directory. If the author has indicated a file needs to be in a sub-directory, create that sub-directory before saving the file.
  3. After all the files are created, using your file uploader (e.g. FTP or your Control Panel File Manager), on the server navigate to DokuWiki's lib/plugins directory and upload the plugin directory you just created (on your computer) along with all its contents. The end result should be a new directory on the server, lib/plugins/<new-plugin-name>, containing the files and directories of the plugin.

The plugin is now installed.

uk/plugin_installation_instructions.txt · Востаннє змінено: 2016-12-17 23:00 повз 193.169.80.11