DokuWiki

It's better when it's simple

Користувальницькі налаштування

Налаштування сайту


uk:auth

Плагіни аутентифікації

Після увімкнення ACL у файлі конфігурації вам потрібно вирішити, як ви бажаєте зберігати дані користувачів. DokuWiki підтримує різні методи, і створення нового досить просте. DokuWiki використовує так звані плагіни аутентифікації, які надають певні методи для зберігання даних користувачів і паролів. Користувач навіть не побачить цей плагін, але вам як адміністратору потрібно встановити потрібний плагін аутентифікації та налаштувати його належним чином. Плагін аутентифікації за простим методом є простою версією за замовчуванням у DokuWiki.

Плагіни можна встановити за допомогою Менеджера розширень. Якщо доступні плагіни не відповідають вимогам, ви можете створити свій власний плагін аутентифікації. Для отримання детальної інформації дивіться Як написати плагін аутентифікації?

Плагіни, пов'язані з аутентифікацією

  • Послідовна аутентифікація – Використовуйте послідовність механізмів аутентифікації (наприклад, спочатку LDAP, а потім простий).
  • virtualgroup – дозволяє надавати групи користувачеві незалежно від бази даних.

Деякі пропозиції, згруповані за тегами у репозиторії плагінів:

  • Плагіни з тегом acl
  • Плагіни з тегом groups
  • Плагіни з тегом users

Поради, пов'язані з аутентифікацією

Деякі важливі поради щодо механізмів аутентифікації:

  • Зміна імені користувача після аутентифікації — Рекомендація щодо зміни імені користувача після аутентифікації (наприклад, ви хочете дозволити вхід за допомогою унікального ідентифікатора, який може змінитися у майбутньому (наприклад, електронна адреса), але використовувати інший незмінний унікальний ідентифікатор як постійний ідентифікатор у DokuWiki).
uk/auth.txt · Востаннє змінено: 2024-05-11 15:26 повз uaKalwin

Якщо не вказано інше, вміст цієї Вікі підпадає під дію такої ліцензії: CC Attribution-Share Alike 4.0 International
CC Attribution-Share Alike 4.0 International Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki