DokuWiki

It's better when it's simple

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


Pasek boczny

This translation is older than the original page and might be outdated. See what has changed.
Translations of this page?:

Learn about DokuWiki

Advanced Use

Corporate Use

Our Community


Follow us on Facebook, Twitter and other social networks.

Our Privacy Policy

pl:bugs

System zarządzania błędami

DokuWiki posiada System zarządzania błędami. Prosimy o zgłaszanie wszystkich błędów bądź próśb o dodatkowe funkcje właśnie tam. Gdy wysyłasz zgłoszenie o błędzie zawsze podaj informację o używanym systemie operacyjnym, serwerze www oraz przeglądarce internetowej. Gdy zostaniesz poproszony o uruchomienie doku.php?do=debug, dołącz również jego wynik.

System zarządzania błędami BTS oraz DokuWiki posiadają ten sam system uwierzytelniania, więc do każdego z nich możesz wejść z tym samym loginem i hasłem.

Prośba dotycząca testów: jeżeli możesz, dołącz wynik ewentualnego testu jednostkowego do swojego zgłoszenia błędu - to naprawdę bardzo pomaga.

Przed wysłaniem zgłoszenia o błędzie przeczytaj How to Report Bugs Effectively.

I zapamiętaj: Every time you submit a bad bug report, god kills a kitten.

Jak używać Systemu zarządzania błędami

Po pierwsze sprawdź czy błąd lub prośba o nową funkcję już tam nie występuje. Wpisz kilka słów kluczowych do wyszukiwarki na górze i wybierz All Statuses - pozwoli to przeszukać również zamknięte zgłoszenia – twój błąd może być już naprawiony ;-)

Jeżeli znajdziesz zgłoszenie o błędzie na „swoim” błędzie, dodaj komentarz lub załącznik jeżeli możesz udzielić dodatkowej użytecznej informacji. Możesz także dodać siebie do listy powiadomień i zostać poinformowanym gdy status błędu się zmieni.

Gdy nie znajdziesz swojego błędu, użyj „Add new task” na samej górze oraz wypełnij wszystkie pola, o które zostaniesz poproszony.

Ostatnio otwarte zgłoszenia

pl/bugs.txt · ostatnio zmienione: 2016-03-17 20:10 przez Aleksandr