DokuWiki

It's better when it's simple

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


Pasek boczny

Tłumaczenie jest starsze niż oryginalna strona i może być przestarzałe. Zobacz co się zmieniło.
Tłumaczenie tej strony?:

Learn about DokuWiki

Advanced Use

Corporate Use

Our Community


Follow us on Facebook, Twitter and other social networks.

Our Privacy Policy

pl:bugs

System zarządzania błędami

DokuWiki posiada System zarządzania błędami. Prosimy o zgłaszanie wszystkich błędów bądź próśb o dodatkowe funkcje właśnie tam. Gdy wysyłasz zgłoszenie o błędzie zawsze podaj informację o używanym systemie operacyjnym, serwerze www oraz przeglądarce internetowej. Gdy zostaniesz poproszony o uruchomienie doku.php?do=debug, dołącz również jego wynik.

System zarządzania błędami BTS oraz DokuWiki posiadają ten sam system uwierzytelniania, więc do każdego z nich możesz wejść z tym samym loginem i hasłem.

Prośba dotycząca testów: jeżeli możesz, dołącz wynik ewentualnego testu jednostkowego do swojego zgłoszenia błędu - to naprawdę bardzo pomaga.

Przed wysłaniem zgłoszenia o błędzie przeczytaj How to Report Bugs Effectively.

I zapamiętaj: Every time you submit a bad bug report, god kills a kitten.

Jak używać Systemu zarządzania błędami

Po pierwsze sprawdź czy błąd lub prośba o nową funkcję już tam nie występuje. Wpisz kilka słów kluczowych do wyszukiwarki na górze i wybierz All Statuses - pozwoli to przeszukać również zamknięte zgłoszenia – twój błąd może być już naprawiony ;-)

Jeżeli znajdziesz zgłoszenie o błędzie na „swoim” błędzie, dodaj komentarz lub załącznik jeżeli możesz udzielić dodatkowej użytecznej informacji. Możesz także dodać siebie do listy powiadomień i zostać poinformowanym gdy status błędu się zmieni.

Gdy nie znajdziesz swojego błędu, użyj „Add new task” na samej górze oraz wypełnij wszystkie pola, o które zostaniesz poproszony.

Ostatnio otwarte zgłoszenia

pl/bugs.txt · ostatnio zmienione: 2016-03-17 20:10 przez Aleksandr